1. Home
  2. پروفایل کاربری
  3. عضویت موقت در سامانه تجاری زوزا

عضویت موقت در سامانه تجاری زوزا

 

عضویت موقت شما در سامانه تجاری زوزا امکان ارسال درخواست و دریافت پیشنهادات تجاری را در  بستر تجاری زوزا برای شما فراهم می سازد 

برای عضویت در سامانه تجاری زوزا  با کلیک روی نمایه  ثبت نام وارد صفحه ثبت نام می گردید و با تکمیل مراحل ثبت نام  دسترسی شما به امکانات بیشتر سامانه تجاری زوزا ( zoza) بیشتر می گردد بویژه امکان اراِیه درخواست ها و پیشنهاد های تجاری خود را بدست می آورید.

برای  ثبت نام  در سامانه تجاری زوزا ، ابتدا  می بایست اطلاعات مورد درخواست را  در  جدول  شماره ۱ را پر کنید و سپس نسبت به تکمیل جدول شماره ۲  اقدام تا شیوه  احراز هویت خود را انتخاب نمایید ( توجه داشته باشید که تنها یک مورد را برای فعال سازی حساب خود را می توانید  انتخاب نمائید و چنانچه فعال سازی از طریق موبایل را انتخاب کردید باید شماره موبایل خود را وارد کنید و برای فعالسازی از طریق ایمیل می بایست آدرس ایمیل خود را درج نمایید ) . سپس در  جدول شماره  ۳ نوشته داخل کادر هاشوری را در کادر روبرویش تکرار نموده  و سپس بروی دکمه ثبت نام کلیک کنید. (مطابق شکل زیر)

کد فعالسازی پس از کلیک بروی دکمه ثبت نام چنانچه از روش های فعالسازی تلفن همراه را انتخاب کرده باشید به صورت پیامک به شماره تلفن شما ارسال می شود. و چنانچه ایمیل را انتخاب کرده باشید  کد فعال سازی به  آدرس ایمیل ایمیل شما  ارسال می شود.

در صفحه زیر کد دریافتی را در کادر وارد کنید و دکمه تایید را بزنید و چنانچه کد را دریافت نکرده اید پس از ۶۰ ثانیه کد فعالسازی مجددا ارسال خواهد شد.(مطابق شکل زیر)

در نهایت پس از کلیک دکمه تایید پیغام موفقیت آمیز بودن ثبت نام را مشاهده می کنید و میتوانید با کلیک بروی دکمه ورود به ناحیه کاربری دسترسی به پروفایل شخصی خود را ممکن می سازید .(مطابق شکل زیر)

قبل از ورود به ناحیه کاربری چنانچه میخواهید از امکانات بیشتر در سامانه تجاری زوزا  بهره مند شوید  پیشنهاد می نماییم عضویت خود را در سایت ارتقاء دهید. در صفحه باز شده ۲ گزینه عضویت برنزی( رایگان)  و عضویت طلایی( قبول هزینه  ) را مشاهده می کنید. (مطابق شکل زیر)

می توانید مطابق با  سرویس های مورد نیاز خود یکی از دوبسته پیشنهادی را انتخاب نمایید حساب کاربری خود را ارتقاء دهید.

برای برخورداری  از هر یک از گزینه ها بر روی گزینه ارتقاء به مشترک طلایی یا برنزی کلیک کنید، تا با ورود به  صفحه تکمیل ثبت نام قادر به درج اطلاعات تکمیلی خود گردید . پس از تکمیل مشخصات از سرویس ها و امکانات بسته پیشنهادی برخوردار می گردید .

 

ویرایش شده در : فروردین ۱۹, ۱۳۹۸

آیا این مطلب مفید بود؟

مطالب مرتبط

پرفروشترین محصولات