1. Home
  2. درباره ما
  3. درباره ما

درباره ما

سامانه های تجاری زوزا (Zoza Groups Trade platform) تحت مالکیت شرکت جاده ابریشم و علی بابا با شماره ثبت ۴۸۷۷۲۵ و شناسه ملی ۱۴۰۰۵۶۳۹۳۵۵بستری تجاری می باشد که با هدف برند سازی،بازاریابی و فروش براساس قوانین جمهوری اسلامی ایران ،قوانین حمایت از حقوق مصرف کنندگان ،قانون تجارت الکترونیک و قوانین تجارت بین الملل،در جهت ارایه خدمات تجاری به فروشندگان و خریداران محصولات(کالا و خدمات)،بصورت آنلاین و آفلاین ایجاد گردیده است.

سامانه های تجاری زوزا (Zoza Groups Trade platform) مجموعه ای از امکانات فناوری های دیجییتال را بر بستر اینترنت برای کلیه عناصر فعال در بازار ایجاد نموده است، که با بهره مندی از سازمانی تخصصی در حوزه ی مارکتینگ نسبت به ارایه خدمات تجاری و در  نتیجه افزایش و رشد مطمئن داد و ستد فعالیت می نماید.

سامانه های تجاری زوزا (Zoza Groups Trade platform) این امکان را فراهم نموده است که صاحبان کالا و خدمات در ضمن فعالیت مستقل تجاری خود بتواند همزمان از فعالیت های رقبا و نیز نیازمندی های بازار مطلع گردند تا بدین وسیله پویایی و توسعه تجاری خود را تضمین نمایند.

سامانه های تجاری زوزا (Zoza Groups Trade platform) امکاناتی را فراهم نموده است که تامین کنندگان کالا و خدمات و نیز خریداران آنها بتوانند به سهولت متناسب با سطح فعالیت و درخواست تجاری خود در بازار عمده فروشی،خرده فروشی و دست فروشی(شامل اجناس استوک و دست دوم) انتخابی بهینه و کارآمد داشته باشند.

سامانه های تجاری زوزا (Zoza Groups Trade platform) جهت تحقق اهداف فوق ، خدمات و سرویس های متنوعی را بشرح ذیل پیش بینی نموده است:

 

ویرایش شده در : اسفند ۲۵, ۱۳۹۷

آیا این مطلب مفید بود؟

پرفروشترین محصولات